Yaşam

One Little Daylight 16.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: One Little Daylight Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’de NG Medya imzalı Küçük Bir Gün Işığı dizisi Pazartesi akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Dikkat çekici hikayesiyle bizlere harika bir dram sunan Bir Küçük Gün Işığı 16.bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; A Little Daylight son bölüm tek modül tam izleme ekranı…

Başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı; Özgür Evren Heptürk’ün yazdığı, Emre Kabausak’ın yönettiği Biraz Gün Işığı dün akşam 16. bölümüyle ekrana geldi.

A Little Daylight son bölümde; Köşeye sıkışan Elif şimdi yakalanıp tutuklanmıştır. Bu durumda Fırat’ın elinden hiçbir şey gelemez.

Elif hasta ve ateşi düşmüyor. Güneş’i hastaneye götüren Fırat ona bakarken Elif, Fırat’ın kendisinden şikayetçi olduğunu düşünür.

Elif’in ateşinin düşmesi için bir mucize gerekir. Ama Sun’ın ilacı Elif’tir. Ancak Ümran, Elif’i Güneş’ten uzak tutma kararından vazgeçmez.

Uzaklaştırma kararına uyulmaması durumunda, mahkum bir talepte bulunacaktır. Fırat ise Elif ve Güneş’le birlikte kalabilmek için tüm olasılıkları değerlendirir. Geriye kalan tek yol, herkesin hayatını derinden değiştirecek.

Biraz Güneş Işığı Bölüm Öncesi Ne Oldu?

Elif, Fırat’ı korumak için Güneş’i tek başına kaçırmaya karar verir. Fırat annesinden polisi bu işe karıştırmamasını ister. Elif’i bulması için zamana ihtiyacı vardır. Ümran, Fırat’a iki gün verir. Ancak Dila, ağabeyi ve annesinin onu dışarıda bırakıp ortada barışmasına sinirlenir ve polisi arar. Şimdi hem Fırat hem de polis Elif’in peşindedir. Elif bir yandan iş bulup para kazanmaya çalışırken bir yandan da saklanmaya çalışır. Sürekli yer değiştirirken çember daralır, onu yakalamak an meselesidir. Peki Fırat, Elif’i polisin önünde bulup kurtarabilecek midir?

Küçük Gün Işığı Bölüm 16 Tek Modül İzleme Ekranı

BİRAZ GÜN IŞIĞI SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu